BALGATTA KEMİKLE BESLENENLER...

Hadiseleri başından itibaren anlamamız lazım. Yunus MERAL,Yılma DURAK, Nihat ŞANLI ,Suat GÜNEL ve Antalya bölgesinde ikamet eden bir grup Ülkücü, Alanya'da vuslat etkinliğinde biraraya gelirler.20-25 belki 30 yıldır birbirini görmeyen Ülkücülerin bir araya gelmesi ve kucaklaşması adına düzenlenen bu etkinlik ''Taş Medrese Mezunları'' adıyla organize edilmiştir.
Bu haber 2014-06-05 18:41:15 eklenmiştir.
Her türlü şikayet için E-Mail : cesurgazete@gmail.com

Ankara'da  Ulucanlar Hapishanesinde bulunan bir Darağacı var. Bildiğiniz gibi Komunistler bu darağacını Ankara'da işkence müzesi haline getirmişlerdir.Bunun üzerine Taş Medrese Mezunları kendi ülküdaşlarını anmak ve o darağacında şehidlik mertebesine ulaşan Ülkücü Şehidleri yad etmek adına 2 kez  Ulucanlar Hapishanesinde etkinlik düzenlediler.

 

 

Mustafa PEHLİVANOĞLU, Ali Bülent ORKAN ve Fikri ARIKAN'ın şehid edildiği Darağacının Komunistlere ait bir müze olmasınıda protesto eden Taş Medrese Mezunları oluşumu, özellikle sosyal medya aracılığıyla örgütlenmişlerdir.

Hakverdi SATILMIŞ,Yener YURTERİ,  Naim YANIK gibi isimler bu etkinliklerin hiçbirinde yer almamışken ; bazı etkinliklerde misafir sanatçı olarak yer almışlardır. 

 

 

 

Etkinlikler düzenleyerek ismini duyurmaya başlayan ''Taş Medrese Mezunları'' MHP Lideri Dr.Devlet BAHÇELİ'yide bu etkinliklere çağırmaya karar vermişler, aynı zamanda Sayın Genel Başkanın öğrencisi olan Hüseyin KOCABAŞ'ı sözcü olarak tayin etmişlerdir.


Fikri ARIKAN'ı anma anlamında düzenlenecek etkinlikten 2 gün önce Hüseyin KOCABAŞ, MHP Lideri Dr.Devlet BAHÇELİ'yi davet etmek üzere ; MHP Genel Merkezine gitmiş ve davetini sunmuştur.

 

 

 

Görüşmeden sonra ''Taş Medrese Mezunları''nın yanlarına intikal eden KOCABAŞ ''Genel Başkanımızı davet ettim. Aynı zamanda kendisi bize bir teklif sundu.'' şeklinde ifade etmiştir.

Olayın Şahidleri şuanda Emine ERDOĞAN'ın evinin altında bulunan parkta birarada oturan İdris DEMİRCİ,Suat GÜNEL,Ömer EKİNCİ,Ekrem SEÇKİN vb isimler.

 

 

 

Peki Genel Başkan Dr.Devlet BAHÇELİ'nin Taş Medrese Mezunlarına sunduğu teklif neydi ? 

''Arkadaşlar bir tarafta Yusufiyeliler, Ahde Vefa 78 ; diğer tarafta diğer oluşumlar neden bölük parçasınız ? Hepiniz bir araya gelin, eliniz güçlü olsun bende maddi manevi tüm desteğimi size vereyim'' şeklinde ifadeler kullandığı söylenen MHP Lideri Dr.Devlet BAHÇELİ'nin teklifine olumlu bir cevap verme yönünde karara varılır.

 

 

 

Kararı bildirmek üzere tekrar MHP Genel Merkezine giden Hüseyin KOCABAŞ, birkez daha MHP Lideriyle görüşür. Görüşmeden çıktıktan sonra tekrar Taş Medrese Mezunlarının yanına giden KOCABAŞ'a ulaştırılan cevap hayli ilginçtir.

KOCABAŞIN ifade ettiğine göre ''Devlet Bey bu teklife verilen cevaba çok sevinmiş,FAKAT!!  Bu kurulacak yapının yönetimini biz belirleriz'' şartı koymuştur.

 

 

 

Suat GÜNEL bu teklifi Devlet Bey mi bize yapıyor yoksa Genel Merkez mi şeklinde soru sormuş ancak KOCABAŞ'tan net bir cevap alamamıştır.

Bunun üzerine farklı siyasi partilerede mensup Ülkücülerinde var olduğu bir ortamda ''Birbiri için bu kadar fedakarlık yapan Ülkücüler, birbiri için dayak yemeyi göze almış bizler, farklı siyasi partilere gitmiş veya hiçbir siyasi partiyle ilgisi bulunmayan insanlarında var olduğu bir sistemde, biz kendi yönetimimizi kendimiz seçemeyeceksek ne anlamı var ? '' şeklinde karar almış ve TAŞ MEDRESE MEZUNLARI  konuyu iptal yönünde bir karar almışlardır.


 

 

 

Ertesi gün ise Ulucanlar Hapishanesinde son kez bir araya gelmek ve Şehidleri yad etmek için toplanan Taş Medreseliler Mezunları oluşumu, bir anda çok farklı bir manzara ile karşılaşmışlardır.

 

Hüseyin KOCABAŞ, Naim YANIK,  Yener YURTERİ , Hakverdi SATILMIŞ ve İstanbul'da yaşayan ama hayatında hiç cezaevine girmemiş/ kalabalık görünmek için oraya apar topar getirilmiş birkaç kişi. ( Bu kişiler arasında Esenlerde ikamet eden ve ÜçHilal'li Battaniye, Yorgan, Çarşaf satan şahısda var. )  ve bir PANKART ...............''TAŞ MEDRESELİ ÜLKÜCÜLER''


Kısacası kendi Ülküdaşlarını, Siyasi Partinin güdümüne girip ; Kravat takmak adına  1 günde satan zihniyet ve temsilcileri.


Kısacası MHP Genel Merkezi  ülke genelinde birbiriyle kucaklaşmak üzere etkinlikler düzenleyen yapıyı parçalamış ve partinin kontrolünde olacak bir yapıyı ortaya çıkarmayı sağlamıştır.


İnanın karakterlerin Türkiye Genelindeki gerçek Taş Medreseli insanları temsil edecek seviyede insanlar olması halinde, hiçkimse bu duruma itiraz etmezdi.

Ancak gerek yol ve yöntem / gerekse yönetim olarak ortaya koyulan isimler, ciddi bir rahatsızlığa sebebiyet vermiştir.

Nitekim biraz sonra ifade edeceklerimizde bunları net olarak idrak edeceksiniz.


Örneğin Yener YURTERİ Mamak Cezaevinde yattığını söylemektedir. Ancak Mamak Cezaevinde Yatmış olan hiçbir Ülkücü kendisini tanımamaktadır. 


Ama asıl püf nokta şu..


Ankara'da Emekli bir Polisin aynı zamanda bir ülkücünün Kızı... Orada kendisine Başkan diyen bir şahsiyetsizin sevgilisi olarak orada bulunmaktadır. Bu konularda bayanların haklarını korumak ve ailelerinin mücadelesine engel olmamak adına ayrıntılara girmiyoruz. 

E.GÜRMÜŞ ise Çin Malı Taş Medreselinin sevgilisi olarak orada bulunmakta. Daha sonra Ankara Ülkü Ocakları Ortaöğretim masasında bir bayanıda kandıracak olan Çin Malı Taş Medreseli, o esnada Şehidlerin son nefeslerini verdiği bir yerde ; aynı zamanda güvenlik görevlisi olan bir şahısla aşka fişna peşinde. Tıpkı Başkanı gibi.


Tabii bu konulara çok detaylı girmiyoruz. Aslında hiç girmekte istemezdik. Ancak TAŞ MEDRESE etiketiyle özellikle sosyal medya'da dönen iğrençlikler, tüm okurların bilgilendirilmesi/ uyarılması mahiyetinde bir tavır almaya bizleri itmiştir.Kısacası ''TAŞ MEDRESE MEZUNLARI'' ismiyle yola çıkan ve Şehidleri yad etmek anlamında hareket eden yapı, yerini parti destekli ve kişisel zevkü sefa'ya önem veren nefislerine mağlup olmuş yöneticilerden oluşturulan bir zihniyete kendisini terk etmişti.


Aynı dönem 12 Eylül Mahkemesi süreci yaşanmakta, 4 Nisana rastlayan dava ile alakalı katılımın ne oranda sağlanacağı merak konusuydu.


TAŞ MEDRESE MEZUNLARI ismiyle örgütlenmiş ve arkadaş kazığı yemiş olan yapı ''O Gün Başbuğumuzun kabrinde olacağız'' çıkışıyla, AKP'nin açtırdığı bir davada yer almak doğru olmaz şeklinde bir tavır almıştır.


Mahkeme önünde TAŞ MEDRESELİ ÜLKÜCÜLER 5 kişi ile yer alırken, Yusufiyeliler Derneğine mensup insanlar sayesinde mahkeme önünde önemli sayıda Ülkücü yer almıştır.


 

 

Ancak Ankara'da işler karışıktır. TAŞ MEDRESELİ ÜLKÜCÜLER , Mahkeme önünde yeterli insanın toplanamamasından Suat GÜNEL'i sorumlu tutmuşlar, ''Sen bizim yasal başkanımıza nasıl hakaret edersin ? '' şeklinde ithamlarla GÜNEL'e saldırmışlardır. Tabii saldıranlar Suat GÜNEL'i tanımayan bir grup tetikçi genç.

Hemen ardından Suat GÜNEL'e belden aşağı birçok iftira atılmış, özellikle sosyal medya'da parti desteğiyle örgütlenen TAŞ MEDRESELİ ÜLKÜCÜLER ismini kullanan yapıdan birçok şahıs, Ülkücü Hareketin ahlaki yapısına aykırı birçok eylemde aktif olarak yer alırken ; Sosyal Medya'da insanları yalan-yanlış bilgilerle etkilemeye çalışmıştır.


MHP Genel Merkezini Dükkan gibi kullanan ve İllegal işler yaptığı bilinen birçok kişi, aynı zamanda ''Gider Kartı'' almışlar ; Kredi Kartı gibi Partinin parasıyla kendi nefislerine göre hareket etmektedirler.


Şimdilerde ise şu söylemi geliştirdiler. ''Biz MHP'ye Muhalif olan Taş Medreselilerin önüne geçtik, fitneye engel olduk. Genel Başkanımızın emrindeyiz.'' vb ifadeler kullanmışlar, bir taneside çıkıp ''Benim geçmişimi bilmeyenler okusun vs'' demiş.


Kısacası MHP Genel Merkezinin kapısında kemikle beslenen birçok şahıs , Ülkücülere parti gücünü kullanarak ızdırap olacağını zannediyor. Kafasına sürdüğü 1 kilo limon/yağ herneyse, parıl parıl parlayan Irz Düşmanı namussuzlar, kendi partisini ziyaret eden Ülkücü Mehmet BİRKON'u, MHP Genel Merkezinden kovabiliyor, Parti adına sağdan soldan haraç kesilip, Yardım adı altında hem partiden hemde insanlardan para toplanıyor. 

 

Sonuç olarak Genel Başkanın Emrinde olan bunlarsa, Biz biraz düşünelim...
İleride ayrıntılara gireceğiz. 

 

DOSYA 2 YAKINDA PATLAYACAK VE AYRINTILAR MİDE BULANDIRACAK- SABIRLA BALGATTAKİ GELİŞMELERİ İZLİYORUZ..

İŞTE DOSYA 2'NİN ÖZETİ :  

Ünvanı : Çin Malı Ülkücü 

İstismar Alanı : Taş medreseliler 

 

İzmir Mitingine katılmak üzere izmir'e geçen Y , Dönemin Ocak  Başkanı ....  döneminde bayanlar biriminde bulunan ....... isimli bir bayanla geceyi hotelde geçirir. Bu bayan Y'den 20 yaş küçüktür.

Tabii bu olay teşkilatta bir şekilde duyulur. Dönemin Ocak Başkanı ....... ve yönetiminden birkaç kişinin yoğun çabaları sonucu olayın üstü kapatılır. ....... isimli bayanın bayanlar biriminde yönetici olmasını sağlayan şahıs'ta Y'dir.

Hayatında 1 gün bile cezaevine girmeyen Y , Teşkilatta ''Çin Malı Ülkücü'' şeklinde dalga geçilen bir sahtekardır.

 

 

Geçtiğimiz yıl ''Ülkücü şehitlerin mezarlarını yaptıracağız'' diyerek partiden ödenek ister. Ardından 2 mezar yaptırdığı , başka bir iş yapmadığı söylenmiştir.

Bu ödenek başvurusundan sonra arabasını değiştirip, kendisine jeep almıştır.

Ne iş yaptığı ise bilinmemektedir.

''Taş medreseliler'' sıfatıyla topladığı paraların ne kadar olduğu ise muammadır.

 

( Sosyal Medya'dan Alıntıdır  ) 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
ülkücü saf kan
haluk demir 2014-06-08 18:22:16
aynı şekilde
ülkücü saf kan
haluk demir 2014-06-08 18:20:06
reisim bunların hepsi gerçekten belgelimi lütfen belgeleride yayınlayınız
Toplam 2 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Sosyal Medya haberleri
Köşe Yazarları
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Cesur Gazete
© Copyright 2013 CesurGazete.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Dost İnternet Siteleri
Milliyetçi Hareket Partisi
Dost İnternet Siteleri
Yıldıray Çiçek Yazıları
Dost İnternet Siteleri
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı
Dost İnternet Siteleri
Emre Çakır Yazıları
Dost İnternet Siteleri
Ortadoğu Gazetesi
escort bayan sex Olgun Sex escort escort sex izle sikiş porno izle porno türk porno escort bayan giresun escort kars escort bayan escort malatya escort porno sex izle