TÜRKMENELİ BAYRAĞI YERE DÜŞMEZ

Bayrak her insan için önemli ve çok değeri olan mukaddes bir varlıktır. Nice şehitler bayrak uğruna kanlarını feda etmişlerdir. Dünya olimpiyatların’da sporcuların yürüyüş ve aldıkları madalya törenlerinde ülke Bayraklarının yükseldiği duygu hiçbir nesneyle ölçülemez.
Bu haber 2015-12-08 03:33:28 eklenmiştir.
Her türlü şikayet için E-Mail : cesurgazete@gmail.com
 
 
 
 
 

 

 


“Türk Bayrağının rengini şehitlerin kanından ilhamını da kan gölüne yansıyan ay ve yıldızdan aldığını biliyoruz. Fakat bayrak hakkındaki bu bilgi bayrağın taşıdığı kutsal anlamı o anlamdaki sembolizmi ondaki derinliği ve yüceliği anlatmaya yetmez. Bilindiği gibi genellikle Hristiyan milletler bayraklarında Haç şeklinde semboller yer almaktadır. Müslüman milletlerde ise Hilal görünmektedir. Haç’ın anlamı; Hazreti İsa’nın çarmıha gerilerek haç şeklinde şehit edildiğine inandıkları için onu sembol olarak alırlar. Peki ya Hilal? Müslümanlarca sembol olarak kabul edildiğini biliyoruz.” O nu da bilmekte yarar vardır..

Şimdi burada Türkmen Bayrağının gök rengi ve ayyıldızı ile çift çizgilerinin nereden geldiğini acaba biliyor muyuz?…
…Türkmen Bayrağı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk kendi elleriyle çizdiğini Türk dünyası Araştırmaları Vakfı Başkanı Prof. Dr. Turhan Yazgan hocamız Kasım 2005’te Türk dünyası Gençlik Günleri ve Kurultayında kendisiyle yapmış olduğum bir TV programda anlatmıştır. Turhan hoca diyor ki “Atatürk: Misak-i Milli sınırlarında kalan Kıbrıs ve Kerkük-Musul’u mutlaka geri alacağız. Dolayısıyla İki bayrak aynı çizgi aynı anlam taşıyarak birine beyaz diğerine de gök mavisi rengini verdi.”

Değerli okurlarım;
Bu makaledeki fotoğrafa iyi bakınız, çok değerli kan kardeşim, dava arkadaşım Abbas Kasap, ailesiyle birlikte hac vazifesini yaparak kendi ırkını, dilini ve varlığını temsil eden Türkmen Milli Bayrağını Allah’ın huzurunda bile taşımayı önemsemiştir. Umarım bu Milli Türkmen Bayrağımız her Türkmen’in evinde ve işyerinde bulur. Bulundurulması da hepimizin milli görevdir. En azından kendi topraklarımıza ve varlığımıza saygı sembolüdür.


 


Elbette bir gün bayrağımızı ebedi olarak Kerkük, Erbil, Telafer Kalesinde, Türkmen Okullarımızda ve diğer Türkmen bölgelerinde yükselteceğiz… Ama önce bu Bayrağın yüreklerimizdeki değerini ve anlamını bilmeliyiz ki, bu Bayrak uğrunda nice şehitler vermişizdir…


 


Türkmeneli bölgesindeki kuruluşlarımızın üzerinde dalgalanan Milli Bayraklarımıza bir göz atalım. Kış- yaz, soğuk-sıcak demeden dalgalanmasını canlı tutalım. Şehitlerimizin kanları yerde kalmasın, yâd eller, topraklarımızın üzerinde barınmasın… Allah ziyaretinizi kabul etsin sevgili dostum Abbas Kasap..


 


TÜRKMEN MİLLİ BAYRAĞIMIZA SAHİP ÇIKALIM

Şemsettin KUZECİ 

 

 

Şemsettin KUZECİ tarafından kaleme alınmış yukarıdaki yazı, Türkmenelinin sevilen-sayılan - bu sebeple türlü iftiralarla hedef alınan Hacı Abbas KASAB ve Ailesine dönük İftiraların sebebini izah etmeye yetiyor.

 

Gökhilal Vakfı Başkanı Sıfatıyla 7'den 70'e Her Türkmenin sevdiği ve Türkmeneli Davasına nasıl hizmet ettiği bilinen Abbas KASAP hakkındaki kirli ve çirkin iftiraların arkasından Eşref Kerküklü adındaki zavallı-müfteri çıktı.

 

Müfteri Eşref Kerküklü'nün Türkmeneli davasına temsil edebilecek ahlaka sahip olmaması, kirli kişilerle olan bağları, Türkmeneli Davasının şuuruna vakıf olmaması gibi sebepler yüzünden Türkmen toplumu tarafından dışlanması, Abbas KASAP gibi Saygın insanları hedef alarak- çeşitli gruplar üzerinden saldırganlaşmasına sebebiyet verdi.

 

Yıllardır Abbas KASAP ve Ailesi hakkında mesnedsiz ve tamamen iftira içerikli metinleri yazan-yayınlayan, birçok suçu işleyen ve 'iftiralardan siyasi rant' uman Müfterinin, belden-aşağı saldırganlıklarna karşı Abbas KASAP hiçbir zaman cevap vermedi.

Gençliğine verip işlediği suçlara  karşı görmezlikten gelinen Müfteri Eşref Kerküklü ise bundan cesaret bulup daha da kuduzlaştı ve kurmuş olduğu internet siteleri/bloglar üzerinden KASAP'ın ailesinin namusuna dahi dil uzatacak kadar ŞEREFSİZLEŞTİ.

 

Fotoğrafta : Hacı Abbas KASAP ve Eşref Kerküklünün annesi Hacı Annemizde bulunuyor.

Eşref Kerküklü'nün yanlış arkadaş çevresi ve Hollanda'da kendi benliğini yitirmesinden,  ZORAB aileside çok rahatsız ancak Kerküklü'nün söz dinlemediği ve tüm ahlaki değerlerini yitirdiği anlaşılıyor.

 

Gazetecilik ve Avrupa'da Türkmenlerin Liderliği iddiasıyla hareket eden, sahte isim ''Eşref Kerküklü'' kullanarak nice insana atılan İFTİRA'larla kendi nefsinin esaretine düşmüş Ashraf Mohamed Zorab'ın aile mensuplarıda durumdan çok rahatsız.

 

 

Emre Çakır'ın Abbas Kasabın damadı olmasının ardından kendisiyle ilgili asılsız-mednedsiz tamamen iftira içerikli yayınları yapan Kerküklünün sağlam kayaya toslaması ve Çakır'ın Kerküklü hakkında gerek hukuki gerekse tüm iftiralarını çürütecek tavrı, ZORAB Ailesindende destek gördü.

 

 

Kendi kardeşlerinin büyük bir garabet ve yanlış içerisinde olduğunu gören, karakteri gereği Abbas Kasap'a uzun yıllardır iftiralarla saldırdığınıda bilen Aile, Emre ÇAKIR'ın Ailesini müdaafa  etmesini haklı buluyor ve Eşref Kerküklü isimli müfterinin ''ŞEREFSİZ'' olduğunu tescil ediyor.

 

Emre ÇAKIR ve ailesine iftiralar atan Eşref Kerküklü konusunda abisi'de Çakır'ı haklı buldu.

 

Diğer abiside büyük üzüntülerini bildirerek- Her türlü İftiranın kardeşi Eşref Kerküklüden beklenmesi gerektiğinin altını çizdi

 

 

 

EŞREF KERKÜKLÜ TAM BİR AHLAKSIZ VE MÜFTERİLİĞİ TESCİL EDİLMİŞ BİR ŞAHIS

 

Kendi internet sitesinden Ükücü Hareketin efsane isimlerinden Yunus MERAL hakkındada 'İFTİRA' içeriği yayımlayan Eşref Kerküklü'nün - Kirli kalemşörlerden destek aldığı ve bu isimlerin tamamının Ülkücü Harekete düşman kimseler olduğu biliniyor.

 

 

 

HER TÜRLÜ İFTİRA MÜFTERİDEN BEKLENMELİ 

 

Geçmişte Ahlaksız bir yaşam süren ve Hollanda'da özel hayatına dönük fotoğraflarını bile yayınlayacak kadar ahlaksız olan Eşref Kerküklü'nün, Mütedeyyin Türkmen Toplumundan dışlandığı biliniyor.

 

EMRE ÇAKIR : BUGÜNE KADAR EŞİ VE HACI ANNESİNE HÜRMETİMDEN GÖRMEZDEN GELDİM 

Kasapoğlu ailesine damat olan Emre Çakır ''Bugüne kadar hacı annesi ve eşine hürmetimden sustum. Her türlü pisliği yaptı. Hollanda'ya geldiğim ilk günden itibaren şahsım hakkında bloglar açmaya, kişilik haklarıma saldırı niteliği taşıyan yazılar yazmaya devam etti. Kaç kez görüştüm. Uyardım. 'Sen türkmensin, milletine uygun bir insan ol' dedim. Ama o kadar yoldan çıkmış ki , şerefsizlikten asla vazgeçmedi.

Düşmanlığı eskiye dayanıyor. Babam Türkmeneli için savaşmış bir insan. Ona 'Barzanici şeklinde iftiralardan tutun- Gökhilal Vakfı üzerinden rant sağladığına dair iftiralara , gizli telefon ve video çekimleri yapmak suretiyle Babam hakkında asılsız, mesnedsiz isnadları içeren 'yutube' videolarına kadar görmediğim şerefsizlik kalmadı.

Ben buraya geldikten sonra'da benim üzerimden saldırmaya başladı.Biraz araştırınca arkasından bu müfteri çıktı.

MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeliyi eleştiren yazılarım üzerinden- sağa sola telefonlar açıp ''Emre Çakır Genel Başkana hakaret eden biri'' şeklinde iftiralar attı. Bu sırada Hollanda'da 'UETD' ve 'AKP' teşkilatlarına kendisini 'Türkmen Lideri' şeklinde pazarlamaya çalışıyordu.

Çok şükür biz teşkilatın içerisinden insanlarız. Bu tür iftiralar tutmadı .  

En son dostlarıma iftiralar atılmaya başlandı. Bloglar üzerinden sevdiğim, saydığım insanlar hakkında asılsız-mesnedsiz yazılar yazıldı-yazdırıldı.

 

Bunlar beni tanımıyorlar. Kalemimin etkisinide bilmiyorlar. Başa çıkabileceklerini- kara çalarak bizi toplum nezlinde küçük düşürebileceklerini sandılar. Çok şükür benimde, aileminde  abdestinden şüphesi yok. Dilerim bu arkadaş tevbe eder-özür diler-helallik ister. Gerçekten bir insanın bu derece seviyesizleşmesine derinden üzülüyorum.

Annesini ve 7 aylık eşini alıp Kayınbabamın evine gidiyor. Yüzüne tükürülüyor, adamda utanma-ar yok.  Eşinin karnında taşıdığı bebeğinin üstüne yemin edip- ''Asla iftira atmayacağım, yeterki Emre Çakır bizimle uğraşmasın'' diyor.

Ben kendisiyle başından beri hiç uğraşmadım. İftira attı karşılığında doğru ne ise onu yazdım. Ama muhattaplarımız o kadar seviyesi düşük insanlar ki ; verdiğimiz cevapları bile kendi istedikleri şekilde çevirip- Yeni iftiralar servis ettiler.

Kendisine ve çevresindeki Çakallara ''Gelin istediğiniz yerde görüşelim.'' dedim. O da yok. Çakallığı internet üzerinden devam ettirdiler. 

İnanın eşi için çok üzgünüm. Böyle bir karaktersizle evlenmiş. Ailesinede, kendisinede yazık olmuş. Keşke Eşref düzelse, dua ediyorum ama zor.  

Hacı annesine telefon açıp- annesinin bile sesini kaydeden birinden bahsediyoruz. Düşünün karakterini.

Kendi ablasının-eşinin fotoğrafını alıp bir blog açıyor. Bunuda bana ihale etmeye kalkıyor. Adamdaki ahlaksızlığın boyutları hesap bile edilemez.

Hukuk yoluyla çözmeye çalışıyorum ama TÜRK Töreside bellidir. 

Umarım hatalarından döner- tevbe eder- özür diler.

Yoksa beni tanıyan tanır- sonuna kadar giderim.''

 

ÖNCE ŞANTAJ YAPTI, ARDINDAN İFTİRALAR BAŞLADI 


 

Hakkımda asılsız yayınlar yapıldıktan sonra beni tehdit etti. Eşime, bana, aileme iftiralar atacağını i ma yoluyla ifade etti. Ve nihayetinde blog sayfaları açılmaya başlandı.

'Bilirsiniz ''Wordpress'' tabanlı blogların tespiti zordur. Önce MHP'ye yapılan kaset operasyonu Emre Çakırın işi şeklinde iftiraları yayınladı. Ardından Mit ajanı olduğum bloglarda yazıldı. En son Fetullahçı ve daeşçi ilan ettiler. Sonra bu süreçte belden aşağı ve tamamen iftira içerikli yazılar yayınladılar. 

Çok şükür ''wordpress'' üzerinden kapattırdık çoğu bloğu. Wordpress'ten ip adreside istedik.Temin ettiğimiz bilgileri polise verdik. Hem Türkiye hem Hollanda'da süreç işliyor. 

Öyle'de böylede hesabını soracağım.

Ondan da - ona yardım eden puştlardanda. Tespit ettiğim isimler var. Sadece ben değil birçok insanla ilgili bu tür saldırılar söz konusu. Eşrefin kalemi yok. Çok zayıf ve türkçesi berbat. Bu açığını aldığı yardımlarla kapattı. Artık yazım kurallarındaki hatalardan kimin işi anlıyorum.

Kısacası özellikle ''wordpress'' tabanlı bloglardaki iftira içeriklerinin kimler tarafından hazırlandığı bellidir. Özellikle Ülkücü Harekete dönük saldırı içerikleri bunun tanıdığı puştların işi.  Bu tabii bana denk gelince- uzun araştırmalar sonucunda birçok bilgiyi temin ettim. Wordpress ile de bağlantı kurdum. Yazışıyorum. Hukuki evraklar gönderip- ip adreslerini temin etmeye çalışıyorum. Ondan sonrası kolay. 

TÜRKMENELİ BAYRAĞINA SAYGISI YOK 

 

Ahlaksız yaşamı ve Müfteriliği tescil edilmiş Eşref Kerküklü, Namus ve iffet sahibi Abbas Kasap ve ailesi hakkında edep dışı ve tamamen sapık hayallerine mahsus yazılar yazıyor, insanların namuslarına belden aşağı iftiralar atıyor.

 

 

Sonuç olarak bundan sonraki süreçte bu ahlaksız müfterinin atmış olduğu-atacağı iftiraların biinmesi, Türkmen Toplumunda hiçbir karşılığı olmayan bu AHLAKSIZ MÜFTERİ'nin kendi Ailesi tarafından bile ''ŞEREFSİZLİK'' tescilinin yapıldığı Kamuoyunun takdirinedir.

 

 

EMRE ÇAKIR'IN TÜRKMENELİ KATLİAMLARINA İLİŞKİN YAZDIĞI TARİHİ AÇIKLAMA 

 

Türkmenelinde yaşayan Türkmenleri kendi yurtlarından uzaklaştırmaya çalışan ;
-Türkmenlerin yaşam haklarını ve nesil güvenliklerini imha etmek 
- Uluslararası güçlerden aldıkları görevleri yerine getirmek ;
için harekete geçen İnsanlıktan nasibini almamış, vahşi terörist örgüt Işid, Türkmenelinde sistematik bir katliam gerçekleştirmektedir. ( . )

Bu katliamlar Türkmeneli yerleşim merkezlerini hedef almakta, Türkmenelinden yükselen feryat sesleri , başta kardeş bildiğimiz ülkeler tarafından gözardı edilmektedir.
Musul,Telafer,Selahaddin kentleri başta olmak üzere birçok yerleşim birimi, Uluslararası çıkar odaklarının desteklediği Işid isimli terör örgütü tarafından işgal edilmiştir. ( . )

(.) Kerkük çember altına alınmış, durumdan fırsat bilen ve Işidle pazarlık masasında oturan hainler, Kerküğü işgal etme hesapları içerisine girmişlerdir.
Unutulmamalıdır ki ; Işid Uluslararası emperyal odakların bir maşasıdır.
-Ortadoğuyu kan gölüne çevirmek , - sistematik bir Türkmen Katliamı gerçekleştirmek, - Petrol ve yeraltı kaynaklarını Uluslararası emperyalist odakların maşalarına peşkeş çekmek,
-Irakta yaşayan Mazlum Milletleri birbirine düşürmek ve
- İslamda tefrikalara sebebiyet vermek için harekete geçen bu caniler ve arkalarındaki güçler iyi bilmelidir ki ; 'Türkmenler kendi yurtlarını sonuna kadar savunacak, kendi vatanlarını asla terketmeyeceklerdir. 
İslam Dinine İman etmiş Müslümanların inanç dünyalarını alt üst etmek - açıkça İslam Algısını terörle yanyana getirmek - vahşice işlenmiş cinayetleri çeşitli internet araçları vasıtasıyla insanlara aktaran Işidin diğer amaçlarındandır. (.)

Hangi dinden,mezhepten,ırktan,renkten olursa olsun herkes iyi bilmelidir ki ; İslam ile Terör hiçbir suretle yanyana gelemez. Kim İslam adına terör işliyor, masum insanları vahşice katlediyor ve islam adına insanları öldürmeye-işkenceye çağırıyorsa ; O şeytanın ta kendisidir. O İslamın değil Şeytanın askeridir. (..)

(.)
Irak'ta sürekli tırmandırılan gerilim, etnik ve mezhepsel merkezli çatışmaların yaşanmasını hedeflemektedir. Işidte bu amaç doğrutultusunda hareket eden maşalardan sadece bir tanesidir. ''İslam Devleti Kuracağız'' diyerek masum insanları kadın-yaşlı-çocuk ayırt etmeksizin katledenler, zalimlerin ta kendileridir. Bu zalimler ALLAH'ın izniyle hem bu dünya'da hemde ahirette perişan olacaklardır.

(..)
Lahey'den Birleşmiş Milletlere açıkça sesleniyorum..

Irak'ta Türkmenelinde soykırım yapılmakta, Türkmenler vahşice öldürülmekte , sistematik bir şekilde kendi öz yurtlarından ayrılmaları için kendilerine zulmedilmektedir. Bu katliamlara karşı Birleşmiş Milletler bünyesinde teröre ve terör örgütlerine karşı olan herkes elini taşın altına koymalı, İnsanlık adına sorumluluk almalıdırlar.

(..)
Uluslararası Kamuoyuyla birlikte Türkiye Kamuoyuda bilmelidir ki ; Türkmeneli Coğrafyasında yaşananlar ;Rant ve menfaat merkezli, Yolsuzluk ve Rüşvetlede bağlantılı olan Uluslararası bir konudur . 
Işidi terör örgütü olarak kabul etmeyenler, Işidi hem askeri hemde ekonomik anlamda desteklemektedir.

(...)

Türkmenlerin birlik ve beraberliklerinin önüne geçmek , kendi aralarında bir birliğin tesis edilmesini engellemek için özellikle gençleri proveka etmek isteyen çevrelerin tüm planları çökmüştür.
Son yaşanan seçimlerde Türkmenlerin istediği ölçüde milletvekili çıkaramamasının ana sebeplerinden biriside, farklı gruplaşmaların ortaya koyduğu siyasal anlamda %100 seçimlere olumsuz etki eden anlayıştır.Ancak bu şer örgüt IŞİD, Türkmenlerin tek vücud olarak hareket etmesine vesile olmuştur. Hangi Ülke olursa olsun Terör örgütlerine destek verenler mağlup olacak, İnsanlık değerlerine sahip çıkan ve İslam ile terörün yanyana gelemeyeceği bilinciyle hareket eden mazlum Milletler bu kirli savaştan muzaffer olarak ayrılacaklardır.

(...)
Dün Türkiye'nin bağımsızlığını kazanmasının en büyük sebebi ,Türkiye'nin kendi kaderini kendisinin çizmesine sebep olmuş olan üstün Millet iradesinin ortaya konmasıdır.

 ''Türkmenelinin kaderini Türkmenler ve Türkmenlerle birlikte omuz omuza hareket eden tüm masumlar çizecektir. 

 

Emre ÇAKIR - Lahey/ 21 Haziran 2014 

 

 

 

 

TÜRKMEN DAVASINA HİZMET EDENLERİ , HİÇBİR MÜFTERİ DURDURAMAYACAK 

ETİKETLER : eşref kerküklü kimdir abbas kasap gökhilal vakfı başkanı emre çakır türkistan türkmeneli doğu oğuzhan kılıç hollanda türkmeneli türkmenleri başkanı iftiraların sebebi izahı sapkın bir yaşam ahlaksız bir hayat
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Türkmeneli haberleri
Köşe Yazarları
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Cesur Gazete
© Copyright 2013 CesurGazete.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Dost İnternet Siteleri
Milliyetçi Hareket Partisi
Dost İnternet Siteleri
Yıldıray Çiçek Yazıları
Dost İnternet Siteleri
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı
Dost İnternet Siteleri
Emre Çakır Yazıları
Dost İnternet Siteleri
Ortadoğu Gazetesi
escort bayan sex Olgun Sex escort escort sex izle sikiş porno izle porno türk porno escort bayan giresun escort kars escort bayan escort malatya escort porno sex izle